Migracijos tendencijos (1/)
(1/8)

Migracija skaičiais yra bendras šešių institucijų – Vidaus reikalų ministerijos, Statistikos departamento, Migracijos departamento, Lietuvos darbo biržos, Europos migracijos tinklo (EMT) ir Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuro – projektas.

Šioje svetainėje rasite paprastus, objektyvius atsakymus į sudėtingus klausimus. Čia pateikiama tik oficiali statistinė informacija, apžvelgiamos pagrindinės tendencijos ir aprašomas kontekstas, leidžiantis geriau suprasti migracijos procesus. Statistika pateikiama grafiškai, siekiant kūrybiškai ir suprantamai informuoti visuomenę apie svarbiausius migracijos rodiklius.

Svetainė Migracija skaičiais sukurta Europos migracijos tinklo (EMT) iniciatyva. EMT – tai Europos Komisijos, 27 ES valstybių narių ir Norvegijos migracijos specialistų tinklas, skirtas rinkti, analizuoti ir dalintis naujausia informacija migracijos ir prieglobsčio srityse. Lietuvai EMT atstovauja Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuras. Daugiau apie EMT Lietuvos informacinį centrą.

Naudojant informaciją, būtina nuoroda į informacijos šaltinį arba Migracija skaičiais svetainę.

Europos Migracijos tinklui Lietuvoje atstovauja

 Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuras
 Jakšto g. 12, 4 aukštas
 LT – 01105, Vilnius
 Telefonas +370 5 262 4897
 Faksas +370 5 261 1326
 El. paštas emn@iom.lt