Migracijos tendencijos (1/)
(1/8)

Migracija skaičiais yra bendras šešių institucijų – Vidaus reikalų ministerijos, Statistikos departamento, Migracijos departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Lietuvos užimtumo tarnybos, Europos migracijos tinklo (EMN) ir Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuro – projektas.

Šioje svetainėje rasite paprastus, objektyvius atsakymus į sudėtingus klausimus. Čia pateikiama tik oficiali statistinė informacija, apžvelgiamos pagrindinės tendencijos ir aprašomas kontekstas, leidžiantis geriau suprasti migracijos procesus. Statistika pateikiama grafiškai, siekiant kūrybiškai ir suprantamai informuoti visuomenę apie svarbiausius migracijos rodiklius.

Svetainė Migracija skaičiais sukurta Europos migracijos tinklo (EMN) iniciatyva. EMN – tai Europos Komisijos, 27 ES valstybių narių ir Norvegijos migracijos specialistų tinklas, skirtas rinkti, analizuoti ir dalintis naujausia informacija migracijos ir prieglobsčio srityse. Lietuvai EMN atstovauja Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuras. Daugiau apie EMN Lietuvos informacinį centrą

Naudojant informaciją, būtina nuoroda į informacijos šaltinį arba Migracija skaičiais svetainę.

Europos migracijos tinklui Lietuvoje atstovauja

Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuras

Jakšto g. 12, 4 aukštas

LT – 01105, Vilnius

Telefonas +370 5 262 4897

El. paštas: emnlithuania@iom.int