Migracijos tendencijos (1/)
(1/8)

Migracija skaičiais yra bendras šešių institucijų – Vidaus reikalų ministerijos, Valstybės duomenų agentūros, Migracijos departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Užimtumo tarnybos, Europos migracijos tinklo (EMN) ir Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuro (IOM Lietuva) – projektas.

Šioje svetainėje rasite paprastus, objektyvius atsakymus į sudėtingus klausimus. Čia pateikiama tik oficiali statistinė informacija, apžvelgiamos pagrindinės tendencijos ir aprašomas kontekstas, leidžiantis geriau suprasti migracijos procesus. Statistika pateikiama grafiškai, siekiant kūrybiškai ir suprantamai informuoti visuomenę apie svarbiausius migracijos rodiklius.

Internetinė svetainė „Migracija skaičiais“ sukurta EMN iniciatyva. EMN – tai ES valstybių narių, stebėtojo statusą turinčių šalių ir Europos Komisijos tinklas, skirtas europiniu lygiu rinkti, analizuoti ir dalintis naujausia, objektyvia ir palyginama informacija apie migraciją ir prieglobstį. Tinkle Lietuvą LR Vyriausybės nutarimu atstovauja IOM Lietuva, glaudžiai bendradarbiaudama su LR Vidaus reikalų ministerija ir jai pavaldžiomis institucijomis. Daugiau apie EMN Lietuvoje.

Naudojant informaciją, būtina nuoroda į informacijos šaltinį arba „Migracija skaičiais“ internetinę svetainę.

Europos migracijos tinklui Lietuvoje atstovauja

Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuras (IOM Lietuva)

Jakšto g. 12, 4 aukštas

LT – 01105, Vilnius

El. paštas: emnlithuania@iom.int